سوالی دارید که در مورد جواب آن مطمئن نیستید؟! سوالات متداول ما را ببینید، به احتمال زیاد سوالتان پاسخ داده شده است. اما اگر همچنان جواب سوال خود را نیافتید می توانید از بخش تماس با ما آن را بپرسید تا در اسرع وقت خدمتتان پاسخ دهیم :)

زمان نصب و راه اندازی سرور های مجازی پس از سفارش چقدر میباشد ؟

تمامی پروسه نصب و تحویل سرور‌های مجازی بصورت اتوماتیک انجام می‌شود و کمترین نیازی به دخالت انسانی ر این پروسه نمی‌باشد. در نتیحه تمامی سفارشات سرور‌های مجازی در کمتر از حداکثر ۲۰ دقیقه خدمت کاربر تحویل می‌شوند.

چه سیستم عامل هایی بر روی سرور های مجازی قابل نصب می‌باشد؟

سعی کرده‌ایم امکان نصب متداول‌ترین سیستم عامل ها را، چه سیستم عامل‌های مبتنی بر پایه UNIX به عبارتی نسخه های مختلف سیستم عامل لینوکس مانند Ubuntu،CentOS و... و چه سیستم عامل‌های مایکروسافت مانند ویندوز سرور‌ها را بر روی سرور‌های مجازی با نصب و تحویل اتوماتیک فراهم آوریم. شایان ذکر است که این لیست به مرور تکمیل خواهد شد و سیستم‌ عامل‌های دیگر نیز به لیست اضافه خواهند شد. اگر سیستم عامل مورد نظر شما در حال حاظر در لیست سیستم عامل‌های قابل نصب نیست، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا سریعا آن را به لیست اضافه کنیم. بسته به اینکه چه کاربردی از سرور می‌خواهید، می‌توانید سیستم عامل مناسب خود و استفاده‌تان را مشخص کنید. اگر مطمئن نیستید که چه سیستم عاملی مناسب استفاده شماست، می‌توانیداز بخش تماس با ما، تماس بگیرید تا کارشناسان ما به بهترین نحو راهنمایی‌تان کنند.

آیا کنترل پنلی برای مدیریت سرور در اختیار من قرار خواهد گرفت؟!

بله! پورتال کاربری سرو دیتا، امکان مدیریت سرور را بصورت کاملا مستقل از تیکت و بخش پشتیبانی برای کاربر فراهم می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از این امکان، سرور مجازی خود را در عرض فقط چند ثانیه ریستارت، خاموش، روشن و یا مجددا از اول نصب (rebuild) کنید!

آیا امکان مدیریت سرور‌ها از تلگرام وجود دارد؟!

این سرویس بزودی راه اندازی خواهد شد. بدین معنی که بات تلگرام سرو دیتا امکان مدیریت سرور را بدون نیاز به پورتال کاربری فراهم می‌آورد و شما می‌توانید پس از احراز هویت در این بات، سرورهای مجازی خود را مدیریت کنید. تمامی امکاناتی که در پورتال کاربری برای مدیریت سرور وجود دارند، در بات تلگرام سرو دیتا نیز قابل دسترسی باشند. در حال حاظر بات تلگرام نقش اطلاع رسانی را به کاربران دارد.

آیا منابع سرور‌های مجازی بصورت اختصاصی است؟

بله. کوچک‌ترین اورسل‌ای در سرور‌های مجازی سرو دیتا صورت نمی‌گیرد و این مورد با تست کیفیت سرور‌ها کاملا مشهود است.

آیا امکان خرید سرور مجازی با پلنی متفاوت از پلن‌های درج شده در سایت است!؟

بله. برای این منظور لطفا با ما تماس بگیرید تا نیاز‌های شمارا به بهترین شکل پاسخ دهیم.

آيا سرور‌ اختصاصی نیز برای فروش ارائه میدهید؟!

در حال حاظر، تمرکز اصلی مجموعه سرودیتا بر روی سرور‌های مجازی است اما بزودی امکان فروش سرور‌های اختصاصی نیز به وب‌سایت و پنل اضافه خواهد گردید. اگر نیاز شما فوری است می‌توانید با ما تماس بگیرید تا بتوانیم خدمتتان آفر دهیم

پرسشتان بی پاسخ بود؟!
اگر هنوز نتوانسته‌اید پاسخی برای پرسش مورد نظرتان بیابید با تماس بگیرید
تماس با ما